Nowy Jork
Londyn
Warszawa
* * * Zmiana cyklu rozrachunkowego z T+3 na T+2 * * *
30 października 2014
O nas Oferta Analizy Regulacje i opłaty Serwis internetowy Obsługa emisji Notowania
 
Adekwatność kapitałowa
Grupa Banku Millennium
Podstawowe informacje
Charakterystyka
Historia
POK
Telefony
Millennium w mediach
HM Inwest S.A.
Rynek polski
Rynki zagraniczne
Kredyty
Sprzedaż funduszy
Obsługa VIP
Analizy
Korporacje
IKZE
Animatorzy
Raporty analityczne
Komentarze giełdowe
Regulaminy
Prowizje i opłaty
Komunikaty
Oferta standardowa
Pakiet Student
Pakiet Prestige
MiFID
Podatek
Pliki cookies
Serwis informacyjny
Serwis transakcyjny
Statica
PocketPC i Symbian
Java
BlackBerry
Android
Pytania i odpowiedzi
Rynek niepubliczny
Przygotowanie emisji
Zrealizowane emisje
Archiwum obsługiwanych ofert
GPW - akcje
GPW - obligacje
GPW - kontrakty
GPW - opcje i JI
GPW - inne p.w.
GPW - Statystyka
Indeksy
Waluty
Surowce
NewConnect
 Zaloguj się:
Serwis informacyjny
Serwis maklerski
ePromak Plus
Pakiety
 Jak zostać klientem Millennium DM?

 Bezpieczeństwo

 Załóż rachunek

 Aktualizacja umowy

 Zasilenie rachunku

 Promocje

 Napisz do nas

 ABC rynku

 Pożyteczne linki

 Edukacja

 System UTP

nazwawart. [pkt]zm. [%]akt.
 WIG
53 431,33
-0,35
15:08 30.10
 WIG20
2 438,73
-0,44
15:25 30.10
 mWIG40
3 516,51
-0,10
15:08 30.10
 WIG50
3 105,19
0,22
15:08 30.10
 WIG30
2 615,38
-0,49
15:08 30.10
 WIGdiv
1 192,31
-0,39
15:08 30.10
 RESPECT
2 813,14
-0,60
15:08 30.10
 WIG250
1 190,13
-0,29
15:08 30.10
 WIG-Poland
54 928,90
-0,41
11:15 30.10
Stan rynku
2014-10-30
176 (29%)
175 (28%)
266 (43%)
Obroty
IndeksObrót [zł]
MiS80 11 396 200
WIG 1 157 830 967
WIG20 859 387 602
mWIG40 249 208 549
SpółkaObrót [zł]
KGHM POLSKA MIEDZ SA 314 475 343
PKO BP 129 430 426
CYFROWY POLSAT 113 052 720
PZU 86 216 116
GPW 51 492 636
Wzrosty i spadki
SpółkaKurs [zł]Zm. [%]
PEKAO176,50+1,06
SYNTHOS4,11+0,74
KERNEL25,70-3,02
EUROCASH33,43-4,54
MORIZON0,60-18,92
INVENTI0,04-20,00
DerywatKursZm. [%]
FW20Z14202 442,00-0,33
FW40Z143 511,00-0,11
FLTSZ1426,18+0,58
OW20W1421000,63+65,79
Waluty
30.10.2014
NazwaKurs [zł]Zm. [%]
CHF 3,5068 0,08
EUR 4,2280 0,08
GBP 5,3706 0,36
USD 3,3592 1,21
Surowce
29.10.2014
NazwaKursZm. [%]
metale USD/t
aluminium2 004,000,86
cyna19 412,500,00
cynk2 261,000,00
miedz6 758,50-0,46
nikiel15 640,000,19
olow2 042,000,99
  Informacje DM
Zmiana cyklu rozrachunkowego z T+3 na T+2
Giełda Papierów Wartościowych rozpoczyna stosowanie wymogu dodatkowego potwierdzania zleceń maklerskich
30.10.2014
15:23INTER CARS SA transakcja na akcjach spółki
15:20Deficyt w budżecie po IX wyniósł 22.444,616 mln zł - MF
15:16Wpływy z VAT wyniosły po wrześniu 93.102,980 mln zł - MF
15:16Wartość indeksów branżowych po drugim fixingu
15:15Odsetek "byków" na GPW wzrósł o 8,8 pkt. proc. do 43,3 proc. - INI
15:12Dochody budżetu z podatku od wydobycia kopalin po IX wyniosły 988,357 mln zł - MF
15:10ALLIANZ POLSKA OFE wartość jednostki rozrachunkowej
15:10EMC INSTYTUT MEDYCZNY SA zmiana znaczącej umowy w Szpitalu Św. Rocha w Ozimku k/Opola
15:08EUROHOLD BULGARIA AD Interim Management Report and Financial Statements, 30.09.2014
15:06MSP: polskie stocznie zmodernizują platformę wiertniczą dla złoża B8 (komunikat)
15:05Rząd Ukrainy zatwierdził dokumenty ws. gazu
15:04FEERUM SA zwołanie NWZ
15:01GRUPA ŻYWIEC SA zaliczka dywidendy za rok obrotowy 2014
14:59Węglokoks chce do końca roku sfinalizować zakup kopalń od KW
14:54Powrót CPI do celu może wymagać dalszego łagodzenia polityki pieniężnej - MFW (opis)
14:51PKO BP Bankowy OFE informuje
14:48PKO BP BANKOWY OFE wartość jednostki rozrachunkowej
14:45INPRO SA zawarcie umów znaczących z konsorcjum banków.
14:45EMC INSTYTUT MEDYCZNY SA zmiana znaczącej umowy w "EuroMediCare" Szpitalu Specjalistycznym z Przychodnią we Wrocławiu
14:41GRUPA LOTOS SA termin i porządek NWZ - korekta
14:41PEKAO OFE wartość jednostki rozrachunkowej
14:39DJI po otwarciu rośnie o 0,37 proc., S&P 500 spada o 0,07 proc.
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy pod numerem KRS 0000053322. Numer identyfikacji podatkowej (NIP): 526-10-28-684. Wysokość kapitału zakładowego: 16 500 000,00 zł. Kapitał w pełni wpłacony.
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna dokłada wszelkich starań aby informacje i komentarze zawarte na naszych stronach internetowych były bardzo dokładnie i rzetelnie przygotowane. Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji oraz komentarzy zamieszczonych na jego stronach internetowych.