Nowy Jork
Londyn
Warszawa
29 sierpnia 2016
O nas Oferta Analizy Regulacje i opłaty Serwis internetowy Obsługa emisji Notowania
 
Adekwatność kapitałowa
Grupa Banku Millennium
Podstawowe informacje
Charakterystyka
Historia
POK
Telefony
Emisja pierwotna Alior Banku
Rynek polski
Rynki zagraniczne
Kredyty
Sprzedaż funduszy
Obsługa VIP
Analizy
Korporacje
IKZE
Animatorzy
Wezwanie ATM
Prospekt emisyjny MEDIACAP SA
Raporty analityczne
Komentarze giełdowe
Regulaminy
Prowizje i opłaty
Komunikaty
Oferta standardowa
Pakiet Student
Pakiet Prestige
MiFID
Podatek
Pliki cookies
Reklamacje
Serwis informacyjny
Serwis transakcyjny
Aktywacja hasła
Statica
Skaner fundamentalny
Notowania Mobilne
Pytania i odpowiedzi
Rynek niepubliczny
Przygotowanie emisji
Zrealizowane emisje
Archiwum obsługiwanych ofert
GPW - akcje
GPW - obligacje
GPW - kontrakty
GPW - opcje i JI
GPW - inne p.w.
GPW - Statystyka
Indeksy
Waluty
Surowce
NewConnect
 Zaloguj się:
Serwis informacyjny
Serwis maklerski
ePromak Plus
Pakiety
 Jak zostać klientem Millennium DM?

 Bezpieczeństwo

 Załóż rachunek

 Aktualizacja umowy

 Zasilenie rachunku

 Promocje

 Napisz do nas

 ABC rynku

 Pożyteczne linki

 Edukacja

 System UTP

nazwawart. [pkt]zm. [%]akt.
 WIG
47 456,36
-0,02
17:15 26.08
 WIG20
1 775,90
-0,32
17:15 26.08
 mWIG40
3 890,65
0,54
17:15 26.08
 sWIG80
14 223,25
0,62
17:15 26.08
 WIG30
2 030,76
-0,09
17:15 26.08
 WIGdiv
968,14
-0,03
17:15 26.08
 RESPECT
2 275,59
0,13
17:15 26.08
 WIG-Poland
48 240,95
-0,04
17:15 26.08
Stan rynku
2016-08-26
221 (34%)
186 (28%)
251 (38%)
Obroty
IndeksObrót [zł]
WIG 1 164 586 746
WIG20 786 726 623
mWIG40 268 718 785
sWIG80 52 157 269
SpółkaObrót [zł]
PEKAO 226 204 216
KGHM POLSKA MIEDZ SA 84 814 538
CD PROJEKT 81 917 220
PKO BP 75 304 805
PKN ORLEN 71 575 172
Wzrosty i spadki
SpółkaKurs [zł]Zm. [%]
M4B11,00+35,80
PLATIGE29,89+21,01
KGHM74,86+1,03
MBANK369,80+0,98
TAURONPE2,93-2,01
LOTOS28,90-3,67
LUXIMA0,04-20,00
HETAN0,62-28,74
DerywatKursZm. [%]
FW20U16201 779,00-0,34
FW40U163 840,00+0,63
FALRU1651,36-1,72
OW20U16185074,00+1,51
Waluty
26.08.2016
NazwaKurs [zł]Zm. [%]
CHF 3,9695 0,30
EUR 4,3270 0,41
GBP 5,0641 0,35
USD 3,8328 0,36
Surowce
25.08.2016
NazwaKursZm. [%]
metale USD/t
aluminium1 644,30-0,15
cyna18 937,500,00
cynk2 294,800,88
miedz4 626,50-0,06
nikiel9 840,00-1,43
olow1 866,800,46
  Informacje DM
29.08.2016
00:07ZAKŁADY AUTOMATYKI POLNA SA Raport okresowy półroczny za 2016 P
00:01NEUCA SA Raport okresowy półroczny za 2016 PSr
28.08.2016
22:05Wyniki Kruka w II kw. 2016 roku vs. konsensus PAP (tabela)
21:24ADIUVO INVESTMENTS S.A. (34/2016) Proponowana zmiana w Statucie Adiuvo Investments S.A.
21:23ADIUVO INVESTMENTS S.A. (33/2016) Zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Adiuvo Investments S.A.
21:06Spotkanie ministrów spraw zagranicznych Trójkąta Weimarskiego w Weimarze (komunikat)
19:49KRUK SA Raport okresowy półroczny za 2016 PSr
16:44BIOTON SA (42/2016) Zmiana terminu publikacji skonsolidowanego
27.08.2016
23:44CFI HOLDING SA (23/2016) Zmiana terminu przekazania do publicznej
21:09HAWE SA (42/2016) Aktualizacja informacji o złożeniu przez
20:01MILKILAND NV Raport okresowy półroczny za 2016 PS
17:29MO-BRUK SA (16/2016) Informacja o rejestracji przez Sąd Rejonowy podwyższenia kapitału zakładowego.
11:02WIELTON SA (32/2016) Zmiana metody konsolidacji sprawozdań
06:00Skrót wiadomości - piątek, 26 sierpnia
26.08.2016
23:55RUBICON PARTNERS SA Raport okresowy półroczny za 2016 PSr
23:19REGNON SA (19/2016) Zmiana terminu publikacji skonsolidowanego raportu półrocznego za I półrocze 2016 roku.
22:33SYNTHOS SA (35/2016) Spełnienie się warunku zawieszającego w znaczącej umowie
22:20SYNTHOS SA (34/2016) Rozszerzenie licencji - zawarcie umowy z podmiotami Grupy Michelin
22:07DZIEŃ NA RYNKACH: Podwyższona zmienność na rynkach, inwestorzy reagują na wypowiedzi Fed
21:36IZOLACJA JAROCIN SA Raport okresowy półroczny za 2016 SA-P
21:31INDYGOTECH MINERALS SA (34/2016) Zmiana terminu publikacji skonsolidowanego raportu półrocznego za 2016 rok
21:29MAKARONY POLSKIE SA Raport okresowy półroczny za 2016 PSr
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy pod numerem KRS 0000053322. Numer identyfikacji podatkowej (NIP): 526-10-28-684. Wysokość kapitału zakładowego: 16 500 000,00 zł. Kapitał w pełni wpłacony.
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna dokłada wszelkich starań aby informacje i komentarze zawarte na naszych stronach internetowych były bardzo dokładnie i rzetelnie przygotowane. Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji oraz komentarzy zamieszczonych na jego stronach internetowych.