Nowy Jork
Londyn
Warszawa
* * * Memorandum Informacyjne Orphee * * * * * * Zmiana zasad składania dyspozycji przelewów * * * * * * Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych zaprasza na ogólnopolskie badania inwestorów * * *
24 lipca 2014
O nas Oferta Analizy Regulacje i opłaty Serwis internetowy Obsługa emisji Notowania
 
Adekwatność kapitałowa
Grupa Banku Millennium
Podstawowe informacje
Charakterystyka
Historia
POK
Telefony
Millennium w mediach
Rynek polski
Rynki zagraniczne
Kredyty
Sprzedaż funduszy
Obsługa VIP
Analizy
Korporacje
IKZE
Animatorzy
Raporty analityczne
Komentarze giełdowe
Regulaminy
Prowizje i opłaty
Komunikaty
Oferta standardowa
Pakiet Student
Pakiet Prestige
MiFID
Podatek
Pliki cookies
Serwis informacyjny
Serwis transakcyjny
Statica
PocketPC i Symbian
Java
BlackBerry
Android
Pytania i odpowiedzi
Rynek niepubliczny
Przygotowanie emisji
Zrealizowane emisje
Archiwum obsługiwanych ofert
GPW - akcje
GPW - obligacje
GPW - kontrakty
GPW - opcje i JI
GPW - inne p.w.
GPW - Statystyka
Indeksy
Waluty
Surowce
NewConnect
 Zaloguj się:
Serwis informacyjny
Serwis maklerski
ePromak Plus
Pakiety
 Jak zostać klientem Millennium DM?

 Bezpieczeństwo

 Załóż rachunek

 Aktualizacja umowy

 Zasilenie rachunku

 Promocje

 Napisz do nas

 ABC rynku

 Pożyteczne linki

 Edukacja

 System UTP

nazwawart. [pkt]zm. [%]akt.
 WIG
51 540,81
-0,25
17:15 23.07
 WIG20
2 402,93
-0,36
17:15 23.07
 mWIG40
3 375,98
-0,02
17:15 23.07
 WIG50
2 961,49
-0,04
17:15 23.07
 WIG30
2 573,60
-0,28
17:15 23.07
 WIGdiv
1 148,15
0,40
17:15 23.07
 RESPECT
2 740,65
-0,24
17:15 23.07
 WIG250
1 174,04
0,18
17:15 23.07
 WIG-Poland
52 884,06
-0,24
17:15 23.07
Stan rynku
2014-07-23
233 (36%)
163 (26%)
243 (38%)
Obroty
IndeksObrót [zł]
MiS80 37 485 448
WIG 1 111 128 222
WIG20 960 336 137
mWIG40 98 973 505
SpółkaObrót [zł]
PKN ORLEN 239 029 949
KGHM POLSKA MIEDZ SA 154 679 572
PKO BP 152 523 733
PGE 98 105 115
PEKAO 81 664 112
Wzrosty i spadki
SpółkaKurs [zł]Zm. [%]
NICOGAMES0,02+100,00
EFICOM0,80+63,27
KERNEL29,85+2,75
ORANGEPL9,63+1,80
LOTOS37,28-1,64
PKNORLEN40,58-5,80
POLFA1,27-23,03
DORADCY240,01-50,00
DerywatKursZm. [%]
FW20U14202 370,00-0,25
FW40U143 328,00-0,09
FPKOU1437,59-0,63
OW20I1430000,38+65,22
Waluty
23.07.2014
NazwaKurs [zł]Zm. [%]
CHF 3,4034 -0,25
EUR 4,1355 -0,26
GBP 5,2398 -0,13
USD 3,0707 -0,13
Surowce
22.07.2014
NazwaKursZm. [%]
metale USD/t
aluminium2 039,002,00
cyna22 225,000,45
cynk2 352,002,17
miedz7 029,000,51
nikiel18 912,001,12
olow2 223,000,91
  Informacje DM
Memorandum Informacyjne Orphee
Zmiana zasad składania dyspozycji przelewów
Nowe notowania w programie ePromak Plus
23.07.2014
22:09Wzrosty na Wall Street, nowy rekord S&P 500 (opis)
22:07DJI na zamknięciu spadł o 0,15 proc., S&P 500 zyskał 0,18 proc.
20:40MSZ: szef niemieckiego MSZ gościem Narady Ambasadorów (komunikat)
19:52OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 22.07.2014
19:48Famur dostarczy kompleksy ścianowe do Turcji; wartość umowy to 66 mln euro
19:44TELE-POLSKA HOLDING SA zawiadomienie w przedmiocie zmniejszenia udziału w ogólnej liczbie głosów
19:37FAMUR SA zawarcie znaczącej umowy eksportowej na rynku tureckim
19:30FAM GRUPA KAPITAŁOWA SA zawarcie aneksów do umów kredytowych
19:30TELE-POLSKA HOLDING SA zawiadomienie w przedmiocie zmniejszenia udziału w ogólnej liczbie głosów
19:03CLEAN&CARBON ENERGY SA postanowienie Sądu Najwyższego w sprawie
18:57Altus TFI wyszedł z akcjonariatu Scanmed Multimedis
18:48W Bułgarii rząd Płamena Oreszarskiego podał się do dymisji
18:43HYGIENIKA SA zawarcie aneksu do umowy pożyczki
18:31ALLIANZ POLSKA OFE wartość jednostki rozrachunkowej
18:14FTSE MIB na zamknięciu spadł o 0,2 proc.
18:10IBEX 35 na zamknięciu wzrósł o 0,1 proc.
18:09CAC 40 na zamknięciu wzrósł o 0,16 proc.
18:09DAX na zamknięciu sesji wzrósł o 0,2 proc.
18:08FTSE 100 na zamknięciu wzrósł o 0,04 proc.
18:00POLSKI HOLDING NIERUCHOMOŚCI SA wcześniejszy częściowy wykup
18:00MSZ: posiedzenie Rady ds. Ogólnych UE w Brukseli (komunikat)
18:00LIVECHAT SOFTWARE SA znaczący Akcjonariusze na Walnym Zgromadzeniu w dniu 23 lipca 2014 r.
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy pod numerem KRS 0000053322. Numer identyfikacji podatkowej (NIP): 526-10-28-684. Wysokość kapitału zakładowego: 16 500 000,00 zł. Kapitał w pełni wpłacony.
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna dokłada wszelkich starań aby informacje i komentarze zawarte na naszych stronach internetowych były bardzo dokładnie i rzetelnie przygotowane. Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji oraz komentarzy zamieszczonych na jego stronach internetowych.