Nowy Jork
Londyn
Warszawa
* * * Ogólnopolskie Badanie Inwestorów * * *
3 lipca 2015
O nas Oferta Analizy Regulacje i opłaty Serwis internetowy Obsługa emisji Notowania
 
Adekwatność kapitałowa
Grupa Banku Millennium
Podstawowe informacje
Charakterystyka
Historia
POK
Telefony
Rynek polski
Rynki zagraniczne
Kredyty
Sprzedaż funduszy
Obsługa VIP
Analizy
Korporacje
IKZE
Animatorzy
Ankieta SII
Raporty analityczne
Komentarze giełdowe
Regulaminy
Prowizje i opłaty
Komunikaty
Oferta standardowa
Pakiet Student
Pakiet Prestige
MiFID
Podatek
Pliki cookies
Serwis informacyjny
Serwis transakcyjny
Statica
Skaner fundamentalny
Notowania Mobilne
Pytania i odpowiedzi
Rynek niepubliczny
Przygotowanie emisji
Zrealizowane emisje
Archiwum obsługiwanych ofert
GPW - akcje
GPW - obligacje
GPW - kontrakty
GPW - opcje i JI
GPW - inne p.w.
GPW - Statystyka
Indeksy
Waluty
Surowce
NewConnect
 Zaloguj się:
Serwis informacyjny
Serwis maklerski
ePromak Plus
Pakiety
 Jak zostać klientem Millennium DM?

 Bezpieczeństwo

 Załóż rachunek

 Aktualizacja umowy

 Zasilenie rachunku

 Promocje

 Napisz do nas

 ABC rynku

 Pożyteczne linki

 Edukacja

 System UTP

nazwawart. [pkt]zm. [%]akt.
 WIG
53 074,71
0,15
17:15 02.07
 WIG20
2 294,37
0,06
17:15 02.07
 mWIG40
3 701,06
0,53
17:15 02.07
 sWIG80
12 972,78
-0,04
17:15 02.07
 WIG30
2 520,39
0,19
17:15 02.07
 WIGdiv
1 176,07
0,45
17:15 02.07
 RESPECT
2 790,21
0,69
17:15 02.07
 WIG-Poland
54 431,78
0,17
17:15 02.07
Stan rynku
2015-07-02
241 (38%)
166 (26%)
235 (37%)
Obroty
IndeksObrót [zł]
WIG 1 452 231 166
WIG20 1 211 176 145
mWIG40 159 991 035
sWIG80 65 379 343
SpółkaObrót [zł]
PKO BP 350 527 058
KGHM POLSKA MIEDZ SA 148 199 393
PKN ORLEN 136 610 861
PZU 116 404 009
PEKAO 111 963 077
Wzrosty i spadki
SpółkaKurs [zł]Zm. [%]
BOGDANKA57,20+4,38
ASSECOPOL60,18+3,88
ENEA15,57-1,83
PEKAO175,00-2,18
MSIBIOSCE0,52-30,67
ECERAMICS0,01-50,00
DerywatKursZm. [%]
FW20U15202 299,00-0,22
FW40U153 707,00+0,98
FPKOU1530,43-2,00
OW20G1525500,49-5,77
Waluty
02.07.2015
NazwaKurs [zł]Zm. [%]
CHF 3,9974 -0,31
EUR 4,1935 0,03
GBP 5,9063 0,26
USD 3,7859 0,62
Surowce
02.07.2015
NazwaKursZm. [%]
metale USD/t
aluminium1 720,00-0,49
cyna14 542,502,02
cynk2 026,50-1,07
miedz5 786,000,05
nikiel12 195,001,71
olow1 784,50-0,06
  Informacje DM
Ogólnopolskie Badanie Inwestorów
Informacja w sprawie zmiany metodologii liczenia depozytu zabezpieczającego dla derywatów.
03.07.2015
08:09MARVIPOL SA Wybrane dane operacyjne segmentów deweloperskiego oraz motoryzacyjnego Grupy Marvipol.
08:08PRZEDSIĘBIORSTWO HYDRAULIKI SIŁOWEJ HYDROTOR SA Nabycie akcji przez podmiot powiązany
08:03Ropa w Nowym Jorku tanieje po pierwszym od XII wzroście aktywnych szybów w USA
08:00Fundusze inwestycyjne - wartość jednostek netto
07:50REDAN SA Korekta Raportu 18/2015 Nowy Skład Rady Nadzorczej Redan S.A.
07:50Spółka zależna OT Logistics zawarła z Lotosem Kolej umowę o wartości 250 mln zł
07:38REDAN SA Zawarcie aneksów do umowy kredytowej i umów zabezpieczeń Redan SA i Top Secret Sp. z o.o. z HSBC Bank Polska SA
07:38GPW zdecydowała o wykluczeniu z obrotu akcji spółki One-2-One
07:30Zamknięcia na giełdach w Ameryce Północnej i Południowej (tabela)
07:29Oprocentowanie depozytów - LIBID
07:29Indeks PMI w Chinach w usługach w VI spadł do 51,8 pkt. - HSBC i Markit
07:29Złotowe depozyty międzybankowe - WIBID,WIBOR
07:17Przegląd prasy gospodarczej, piątek, 3 lipca
07:00Kalendarium rynku NewConnect 3.07.2015 - 7.07.2015
07:00Przewidywane najważniejsze wydarzenia gospodarcze 3 VII - 7 VII
07:00Kalendarium rynku kapitałowego GPW 3.07.2015 - 7.07.2015
06:50LIVECHAT SOFTWARE SA Liczba klientów - dane o działalności handlowej
06:25Kontrola przepływów kapitałowych potrwa krótko - premier Grecji
06:00Skrót wiadomości - czwartek, 2 lipca
06:00Przewidywane najważniejsze wydarzenia gospodarcze 3 VII - 25 IX
02.07.2015
23:54MCI MANAGEMENT SA Udzielenie pożyczki pieniężnej przez
22:39ONE-2-ONE SA Uchwała Zarządu Giełdy w sprawie wykluczenia z obrotu
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy pod numerem KRS 0000053322. Numer identyfikacji podatkowej (NIP): 526-10-28-684. Wysokość kapitału zakładowego: 16 500 000,00 zł. Kapitał w pełni wpłacony.
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna dokłada wszelkich starań aby informacje i komentarze zawarte na naszych stronach internetowych były bardzo dokładnie i rzetelnie przygotowane. Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji oraz komentarzy zamieszczonych na jego stronach internetowych.