Nowy Jork
Londyn
Warszawa
28 lutego 2015
O nas Oferta Analizy Regulacje i opłaty Serwis internetowy Obsługa emisji Notowania
 
Adekwatność kapitałowa
Grupa Banku Millennium
Podstawowe informacje
Charakterystyka
Historia
POK
Telefony
Rynek polski
Rynki zagraniczne
Kredyty
Sprzedaż funduszy
Obsługa VIP
Analizy
Korporacje
IKZE
Animatorzy
Raporty analityczne
Komentarze giełdowe
Regulaminy
Prowizje i opłaty
Komunikaty
Oferta standardowa
Pakiet Student
Pakiet Prestige
MiFID
Podatek
Pliki cookies
Serwis informacyjny
Serwis transakcyjny
Statica
PocketPC i Symbian
Java
BlackBerry
Android
Pytania i odpowiedzi
Rynek niepubliczny
Przygotowanie emisji
Zrealizowane emisje
Archiwum obsługiwanych ofert
GPW - akcje
GPW - obligacje
GPW - kontrakty
GPW - opcje i JI
GPW - inne p.w.
GPW - Statystyka
Indeksy
Waluty
Surowce
NewConnect
 Zaloguj się:
Serwis informacyjny
Serwis maklerski
ePromak Plus
Pakiety
 Jak zostać klientem Millennium DM?

 Bezpieczeństwo

 Załóż rachunek

 Aktualizacja umowy

 Zasilenie rachunku

 Promocje

 Napisz do nas

 ABC rynku

 Pożyteczne linki

 Edukacja

 System UTP

nazwawart. [pkt]zm. [%]akt.
 WIG
53 304,21
0,49
17:15 27.02
 WIG20
2 367,10
0,26
17:15 27.02
 mWIG40
3 656,95
0,99
17:15 27.02
 sWIG80
13 253,18
0,85
17:15 27.02
 WIG30
2 568,61
0,49
17:15 27.02
 WIGdiv
1 200,32
0,63
17:15 27.02
 RESPECT
2 802,48
0,67
17:15 27.02
 WIG-Poland
54 753,47
0,46
17:15 27.02
Stan rynku
2015-02-27
296 (43%)
162 (24%)
225 (33%)
Obroty
IndeksObrót [zł]
WIG 1 900 418 306
WIG20 1 442 756 127
mWIG40 321 661 602
sWIG80 86 450 506
SpółkaObrót [zł]
KGHM POLSKA MIEDZ SA 242 258 326
PKO BP 211 386 085
EUROCASH 126 343 208
PGNIG 112 801 307
PGE 105 713 757
Wzrosty i spadki
SpółkaKurs [zł]Zm. [%]
DORADCY240,02+100,00
ECERAMICS0,03+50,00
KERNEL32,00+7,93
PGNIG5,03+6,12
BOGDANKA97,32-2,30
EUROCASH33,40-3,19
JDB0,02-33,33
YOURIMAGE0,05-37,50
DerywatKursZm. [%]
FW20H15202 365,00+0,21
FW40H153 670,00+0,11
FPKOH1532,62-0,06
OW20O1519000,25-43,18
Waluty
27.02.2015
NazwaKurs [zł]Zm. [%]
CHF 3,8919 0,75
EUR 4,1495 -0,11
GBP 5,6924 0,33
USD 3,6980 1,26
Surowce
26.02.2015
NazwaKursZm. [%]
metale USD/t
aluminium1 807,500,42
cyna18 000,000,00
cynk2 073,000,41
miedz5 904,501,74
nikiel14 395,000,63
olow1 760,000,46
  Informacje DM
28.02.2015
14:00KERDOS GROUP SA Zawarcie aneksów do umów kredytu
13:27MON: Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych (komunikat)
12:42KERDOS GROUP SA Zawarcie znaczącej umowy
12:33AB AGROWILL GROUP Raport okresowy kwartalny skonsolidowany 4/2014 QS
12:05Przegląd prasy gospodarczej, sobota, 28 lutego
06:00Skrót wiadomości - piątek, 27 lutego
27.02.2015
23:24ABC DATA SA Nabycie akcji własnych
22:54EUROPEJSKI FUNDUSZ HIPOTECZNY SA Ustanowienie tymczasowego nadzorcy sądowego
22:23NARODOWY FUNDUSZ INWESTYCYJNY EMPIK MEDIA & FASHION SA INFORMACJA O
22:11Nieduże spadki na Wall Street po danych o PKB
22:09Wyniki AB w II kw. 2014/15 vs. konsensus PAP (tabela)
22:06INDYGOTECH MINERALS SA Terminy przekazywania raportów okresowych w 2015 roku - korekta
21:23MEDIATEL SA Zmiany w składzie Rady Nadzorczej (RB-13/2015)
21:19PBO ANIOŁA SA Raport okresowy kwartalny 4/2014 Q
21:17MEDIATEL SA Zmiany w składzie Zarządu Spółki (RB-12/2015)
21:10HUTMEN SA Jednolity tekst Statutu Hutmen S.A.
21:00AB SA Raport okresowy półroczny za 2014 PSr
20:42SKOTAN SA Wydłużenie okresu realizacji umowy w projekcie "Bio na
20:37Getin Holding planuje skup 5,4697 proc. akcji własnych za max. 80,3 mln zł
20:21EUROHOLD BULGARIA AD Invitation and draft decisions for extraordinary session of GMS of Eurohold Bulgaria (Updated)
20:14GETIN HOLDING SA Ogłoszenie o zwołaniu Walnego Zgromadzenia wraz z
20:05MOSTOSTAL ZABRZE SA Raport okresowy kwartalny skonsolidowany 4/2014 QSr
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy pod numerem KRS 0000053322. Numer identyfikacji podatkowej (NIP): 526-10-28-684. Wysokość kapitału zakładowego: 16 500 000,00 zł. Kapitał w pełni wpłacony.
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna dokłada wszelkich starań aby informacje i komentarze zawarte na naszych stronach internetowych były bardzo dokładnie i rzetelnie przygotowane. Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji oraz komentarzy zamieszczonych na jego stronach internetowych.