Nowy Jork
Londyn
Warszawa
* * * 3 września 2014 ostatnim dniem telefonicznej obsługi w Millennium DM dyspozycji dotyczących oferty zakupu akcji Agory S.A. * * *
28 sierpnia 2014
O nas Oferta Analizy Regulacje i opłaty Serwis internetowy Obsługa emisji Notowania
 
Adekwatność kapitałowa
Grupa Banku Millennium
Podstawowe informacje
Charakterystyka
Historia
POK
Telefony
Millennium w mediach
Rynek polski
Rynki zagraniczne
Kredyty
Sprzedaż funduszy
Obsługa VIP
Analizy
Korporacje
IKZE
Animatorzy
Raporty analityczne
Komentarze giełdowe
Regulaminy
Prowizje i opłaty
Komunikaty
Oferta standardowa
Pakiet Student
Pakiet Prestige
MiFID
Podatek
Pliki cookies
Serwis informacyjny
Serwis transakcyjny
Statica
PocketPC i Symbian
Java
BlackBerry
Android
Pytania i odpowiedzi
Rynek niepubliczny
Przygotowanie emisji
Zrealizowane emisje
Archiwum obsługiwanych ofert
GPW - akcje
GPW - obligacje
GPW - kontrakty
GPW - opcje i JI
GPW - inne p.w.
GPW - Statystyka
Indeksy
Waluty
Surowce
NewConnect
 Zaloguj się:
Serwis informacyjny
Serwis maklerski
ePromak Plus
Pakiety
 Jak zostać klientem Millennium DM?

 Bezpieczeństwo

 Załóż rachunek

 Aktualizacja umowy

 Zasilenie rachunku

 Promocje

 Napisz do nas

 ABC rynku

 Pożyteczne linki

 Edukacja

 System UTP

nazwawart. [pkt]zm. [%]akt.
 WIG
51 782,15
-2,02
16:50 28.08
 WIG20
2 421,40
-1,86
17:06 28.08
 mWIG40
3 396,84
-1,99
16:50 28.08
 WIG50
2 970,40
-2,31
16:50 28.08
 WIG30
2 583,31
-2,08
16:50 28.08
 WIGdiv
1 161,40
-1,92
16:50 28.08
 RESPECT
2 761,83
-1,90
16:50 28.08
 WIG250
1 135,93
-1,60
16:50 28.08
 WIG-Poland
53 987,24
-0,52
11:15 28.08
Stan rynku
2014-08-28
112 (18%)
133 (21%)
387 (61%)
Obroty
IndeksObrót [zł]
MiS80 17 120 599
WIG 1 647 887 491
WIG20 1 366 942 128
mWIG40 175 176 184
SpółkaObrót [zł]
PKO BP 294 670 584
KGHM POLSKA MIEDZ SA 243 653 010
PEKAO 181 733 744
PZU 127 397 487
LPP 88 418 780
Wzrosty i spadki
SpółkaKurs [zł]Zm. [%]
VISION0,02+100,00
IFSA1,15+22,34
PGNIG4,87-3,37
KGHM132,45-4,02
SILVACG0,01-50,00
NICOGAMES0,01-50,00
DerywatKursZm. [%]
FW20U14202 376,00-2,10
FW40U143 315,00-3,30
FTPEU144,98-2,54
OW20I1430000,17+70,00
Waluty
28.08.2014
NazwaKurs [zł]Zm. [%]
CHF 3,4851 0,46
EUR 4,2043 0,39
GBP 5,2828 0,38
USD 3,1834 0,22
Surowce
26.08.2014
NazwaKursZm. [%]
metale USD/t
aluminium2 073,000,05
cyna22 111,000,00
cynk2 353,000,04
miedz7 088,00-0,01
nikiel18 776,00-0,01
olow2 262,000,00
  Informacje DM
3 września 2014 ostatnim dniem telefonicznej obsługi w Millennium DM dyspozycji dotyczących oferty zakupu akcji Agory S.A.
28.08.2014
17:01OFE wartości jednostek rozrachunkowych z 27.08.2014
17:01RAWLPLUG SA ogłoszenie upadłości spółki zależnej Koelner Romania Srl
16:59BAKALLAND SA podpisanie aneksu do umowy z mBank SA (zmiana znaczącej umowy)
16:54COMPERIA.PL SA Zawarcie umowy znaczącej z Meritum Bank ICB S.A.
16:54NORDEA OFE wartość jednostki rozrachunkowej
16:54OFE PZU wartość jednostki rozrachunkowej
16:51SUWARY SA informacja o obrocie instrumentami finansowymi
16:47CIR: rozmowy premiera Tuska z unijnymi partnerami (komunikat)
16:41LENTEX SA podpisanie aneksu do umowy znaczącej - informacja od spółki zależnej
16:38REDWOOD HOLDING SA Aktualizacja danych hipotek ustanowionych na nieruchomościach na rzecz BGŻ S.A.
16:31Wieczorem nadzwyczajne posiedzenie RB ONZ w sprawie Ukrainy
16:30PEMUG SA Raport okresowy półroczny za 2014 P
16:28COMP SA wykup i emisja obligacji
16:25Tusk faworytem do objęcia stanowiska szefa Rady Europejskiej
16:22Presja na osłabienie PLN może postępować, na FX duża niepewność (opis)
16:15MSZ: likwidacja konsulatu w Sewastopolu (komunikat)
16:08JHM DEVELOPMENT SA - tekst jednolity statutu
16:07Powtórzenie przez Pelion w '14 wyniku z '13 bardzo trudne, ale możliwe - wiceprezes
16:02AMPLICO OFE wartość jednostki rozrachunkowej
16:01Liczba umów na sprzedaż domów w USA w górę o 3,3 proc. mdm
15:59OFE POCZTYLION wartość jednostki rozrachunkowej
15:58PEKAO OFE wartość jednostki rozrachunkowej
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy pod numerem KRS 0000053322. Numer identyfikacji podatkowej (NIP): 526-10-28-684. Wysokość kapitału zakładowego: 16 500 000,00 zł. Kapitał w pełni wpłacony.
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna dokłada wszelkich starań aby informacje i komentarze zawarte na naszych stronach internetowych były bardzo dokładnie i rzetelnie przygotowane. Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji oraz komentarzy zamieszczonych na jego stronach internetowych.