Nowy Jork
Londyn
Warszawa
* * * Wezwanie na Bioton * * *
2 sierpnia 2015
O nas Oferta Analizy Regulacje i opłaty Serwis internetowy Obsługa emisji Notowania
 
Adekwatność kapitałowa
Grupa Banku Millennium
Podstawowe informacje
Charakterystyka
Historia
POK
Telefony
Rynek polski
Rynki zagraniczne
Kredyty
Sprzedaż funduszy
Obsługa VIP
Analizy
Korporacje
IKZE
Animatorzy
Ankieta SII
Wezwanie na Bioton
Raporty analityczne
Komentarze giełdowe
Regulaminy
Prowizje i opłaty
Komunikaty
Oferta standardowa
Pakiet Student
Pakiet Prestige
MiFID
Podatek
Pliki cookies
Serwis informacyjny
Serwis transakcyjny
Statica
Skaner fundamentalny
Notowania Mobilne
Pytania i odpowiedzi
Rynek niepubliczny
Przygotowanie emisji
Zrealizowane emisje
Archiwum obsługiwanych ofert
GPW - akcje
GPW - obligacje
GPW - kontrakty
GPW - opcje i JI
GPW - inne p.w.
GPW - Statystyka
Indeksy
Waluty
Surowce
NewConnect
 Zaloguj się:
Serwis informacyjny
Serwis maklerski
ePromak Plus
Pakiety
 Jak zostać klientem Millennium DM?

 Bezpieczeństwo

 Załóż rachunek

 Aktualizacja umowy

 Zasilenie rachunku

 Promocje

 Napisz do nas

 ABC rynku

 Pożyteczne linki

 Edukacja

 System UTP

nazwawart. [pkt]zm. [%]akt.
 WIG
52 750,94
1,42
17:15 31.07
 WIG20
2 227,51
1,76
17:15 31.07
 mWIG40
3 815,00
1,05
17:15 31.07
 sWIG80
13 286,12
0,26
17:15 31.07
 WIG30
2 463,56
1,72
17:15 31.07
 WIGdiv
1 136,45
1,71
17:15 31.07
 RESPECT
2 724,96
1,73
17:15 31.07
 WIG-Poland
54 011,38
1,44
17:15 31.07
Stan rynku
2015-07-31
261 (41%)
175 (27%)
204 (32%)
Obroty
IndeksObrót [zł]
WIG 1 953 495 564
WIG20 1 667 561 455
mWIG40 208 341 329
sWIG80 52 399 130
SpółkaObrót [zł]
PKN ORLEN 346 678 263
PZU 276 176 322
KGHM POLSKA MIEDZ SA 228 106 063
PEKAO 144 523 813
PKO BP 129 369 976
Wzrosty i spadki
SpółkaKurs [zł]Zm. [%]
SMOKESHOP0,42+35,48
CENTURION0,21+31,25
SYNTHOS4,71+5,13
ENEA14,74+4,76
BOGDANKA52,30-1,13
GRAPHIC0,16-20,00
MSIBIOSCE0,30-28,57
DerywatKursZm. [%]
FW20U15202 227,00+1,69
FW40U153 835,00+0,76
FCDRU1526,90+1,66
OW20H1525000,30-23,08
Waluty
31.07.2015
NazwaKurs [zł]Zm. [%]
CHF 3,9355 1,10
EUR 4,1488 0,14
GBP 5,9045 0,11
USD 3,7929 0,46
Surowce
30.07.2015
NazwaKursZm. [%]
metale USD/t
aluminium1 645,50-0,84
cyna16 262,00-0,00
cynk1 949,00-0,71
miedz5 258,50-1,27
nikiel10 990,00-2,22
olow1 717,00-0,20
  Informacje DM
Wezwanie na Bioton
Ogólnopolskie Badanie Inwestorów
Informacja w sprawie zmiany metodologii liczenia depozytu zabezpieczającego dla derywatów.
02.08.2015
14:55CIR: premier na otwarciu Tour de Pologne (komunikat)
14:25CIR: spacer premier z uczestniczką powstania warszawskiego (komunikat)
02:31PBG SA W UPADŁOŚCI UKŁADOWEJ Podpisanie dokumentacji restrukturyzacyjnej z Wierzycielami Finansowymi.
01.08.2015
18:33Komunikat CIR: Godzina "W": Premier Ewa Kopacz oddała hołd powstańcom (komunikat)
16:27CAPITAL PARTNERS SA Otrzymanie zawezwania do próby ugodowej
15:28KCI SA Zawarcie aneksu do znaczącej umowy.
14:04CUBE.ITG SA Wybranie oferty Spółki jako najkorzystniejszej w
12:43Premier w 71. rocznicę wybuchu powstania warszawskiego: pamiętamy o powstaniu i o nim nie zapomnimy (komunikat)
10:59CIR: premier na uroczystościach pod Pomnikiem Mokotów Walczący 1944 (komunikat)
10:45Przegląd prasy gospodarczej, sobota, 1 sierpnia
10:27POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA Otwarcie postępowania likwidacyjnego Pro-Lab sp. z o.o.
06:00Skrót wiadomości - piątek, 31 lipca
01:22PAGED SA informacja o zawarciu porozumienia przez akcjonariuszy Paged S.A.
01:18PAGED SA informacja o zawarciu porozumienia przez akcjonariuszy Paged S.A.
00:05MCI MANAGEMENT SA Zawarcie znaczących umów
31.07.2015
23:46STARHEDGE SA - informacja o uchwałach podjętych w dniu 30 lipca 2015
23:31Nieduże zmiany w USA po mieszanych danych makro
23:18Fitch potwierdza rating Polski, perspektywa stabilna
23:14Fitch potwierdza rating Polski na poziomie "A minus", z perspektywą stabilną - komunikat.(PAP)
23:05GRAAL SA Korekta raportu bieżącego RB 15/2015 roku - Wybór Biegłego
22:18PAMAPOL SA Wznowienie oferty publicznej akcji serii D
21:45ENEFI ENERGIAHATEKONYSAGI NYRT. Number of voting rights
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy pod numerem KRS 0000053322. Numer identyfikacji podatkowej (NIP): 526-10-28-684. Wysokość kapitału zakładowego: 16 500 000,00 zł. Kapitał w pełni wpłacony.
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna dokłada wszelkich starań aby informacje i komentarze zawarte na naszych stronach internetowych były bardzo dokładnie i rzetelnie przygotowane. Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji oraz komentarzy zamieszczonych na jego stronach internetowych.