Nowy Jork
Londyn
Warszawa
18 sierpnia 2017
O nas Oferta Analizy Regulacje i opłaty Serwis internetowy Obsługa emisji Notowania
 
Adekwatność kapitałowa
Grupa Banku Millennium
Podstawowe informacje
Charakterystyka
Historia
POK
Telefony
Rynek polski
Rynki zagraniczne
Kredyty
Sprzedaż funduszy
Analizy
Korporacje
IKZE
Columbus
WHSA
Animatorzy
Raporty analityczne
Komentarze giełdowe
Regulaminy
Prowizje i opłaty
Komunikaty
Oferta standardowa
Pakiet Student
Pakiet Prestige
MiFID
Podatek
Pliki cookies
Reklamacje
Serwis informacyjny
Serwis transakcyjny
Aktywacja hasła
Notowania 4 MAX
Notowania 3 MAX
Skaner fundamentalny
Notowania Mobilne
Pytania i odpowiedzi
Rynek niepubliczny
Przygotowanie emisji
Zrealizowane emisje
Archiwum obsługiwanych ofert
GPW - akcje
GPW - obligacje
GPW - kontrakty
GPW - opcje i JI
GPW - inne p.w.
GPW - Statystyka
Indeksy
Waluty
Surowce
NewConnect
 Zaloguj się:
Serwis informacyjny
Serwis maklerski
ePromak Plus
Pakiety
 Jak zostać klientem Millennium DM?

 Bezpieczeństwo

 Załóż rachunek

 Aktualizacja umowy

 Zasilenie rachunku

 Promocje

 Napisz do nas

 ABC rynku

 Pożyteczne linki

 Edukacja

 System UTP

nazwawart. [pkt]zm. [%]akt.
 WIG
61 911,39
-0,06
12:24 18.08
 WIG20
2 354,61
0,06
12:39 18.08
 mWIG40
4 863,70
-0,05
12:24 18.08
 sWIG80
15 322,78
-0,33
12:24 18.08
 WIG30
2 734,81
-0,03
12:24 18.08
 WIGdiv
1 198,48
-0,45
12:24 18.08
 RESPECT
3 086,39
0,09
12:24 18.08
 WIG-Poland
63 036,53
-0,16
11:15 18.08
Stan rynku
2017-08-18
143 (26%)
160 (29%)
256 (46%)
Obroty
IndeksObrót [zł]
WIG 635 702 428
WIG20 526 290 271
mWIG40 49 670 903
sWIG80 31 425 941
SpółkaObrót [zł]
PEKAO 112 823 876
KGHM POLSKA MIEDZ SA 95 747 690
JASTRZEBSKA SPOLKA W 50 804 726
PZU 41 795 168
PKO BP 40 134 161
Wzrosty i spadki
SpółkaKurs [zł]Zm. [%]
M4B50,00+16,28
FHDOM4,09+13,30
PKNORLEN107,30+1,61
PGNIG6,50+1,09
EUROCASH33,58-0,94
PEKAO123,15-1,36
EFENERGII0,04-20,00
FACHOWCY0,63-20,25
DerywatKursZm. [%]
FW20U17202 352,00+0,09
FW40U174 787,00-0,02
FCIEU1760,63-1,22
OW20T1721000,20-28,57
Waluty
18.08.2017
NazwaKurs [zł]Zm. [%]
CHF 3,7931 0,96
EUR 4,2826 0,67
GBP 4,7049 0,67
USD 3,6459 0,55
Surowce
17.08.2017
NazwaKursZm. [%]
metale USD/t
aluminium2 071,50-0,72
cyna20 190,000,71
cynk3 058,75-1,82
miedz6 474,50-0,83
nikiel10 677,50-0,42
olow2 406,00-4,23
  Informacje DM
Nowe Notowania Mobilne
18.08.2017
12:32Nextbike zadebiutuje na NewConnect 23 sierpnia
12:17Możliwe dalsze obniżki na stacjach paliw - e-petrol (opinia)
12:09Zarząd ATM ocenia, że cena w wezwaniu na akcje spółki odpowiada wartości godziwej
11:59Tabela kursów średnich NBP nr 159/A/NBP/2017
11:55Ipopema TFI ma ponad 5 proc. głosów na walnym Brastera
11:55Osiągnięcie dodatniej EBITDA segmentu wydobycie Tauronu w '17 będzie wyzwaniem
11:54ELKOP SA (63/2017) Uchwała Zarządu GPW w sprawie zawieszenia obrotu
11:53JSW w IV kw. podejmie decyzje ws. finansowania długoterminowego
11:50ATM SA (29/2017) Stanowisko Zarządu ATM S.A. dotyczące wezwania do
11:47BRASTER SA (40/2017) Zwiększenie przez akcjonariusza udziału powyżej 5% w ogólnej liczbie głosów.
11:39PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO BALTONA SA (30/2017) Zarejestrowanie zmian Statutu Spółki
11:35JSW nie rozważa obecnie odkupu udziałów w koksowni Victoria
11:35MSZ: wizyta wiceministra Jana Dziedziczaka w Azerbejdżanie (komunikat)
11:33JSW przeanalizuje możliwość wypłaty dywidendy w '18
11:21OPEN FINANCE SA (132/2017) ZAWIADOMIENIE O TRANSAKCJACH NA PAPIERACH WARTOŚCIOWYCH OPEN FINANCE S.A.
11:20JSW może rozważyć odwrócenie odpisów na aktywa górnicze w wynikach za '17
11:18Oprocentowanie depozytów na rynku międzybankowym - EURIBOR
11:13IDEA BANK SA (98/2017) INFORMACJA O TRANSAKCJACH NA OBLIGACJACH EMITENTA UZYSKANA W TRYBIE ART. 19 MAR
11:12Kolejne dni bez większych zmian cen paliw - BM Reflex (opinia)
11:04JSW chce na przełomie IX/X przedstawić nową strategię na lata 2017-30
10:21MBANK HIPOTECZNY SA (25/2017) Powiadomienieo transakcjach na
10:20IZOSTAL SA (17/2017) Zmiana terminu publikacji raportu półrocznego za I półrocze 2017 roku.
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy pod numerem KRS 0000053322. Numer identyfikacji podatkowej (NIP): 526-10-28-684. Wysokość kapitału zakładowego: 16 500 000,00 zł. Kapitał w pełni wpłacony.
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna dokłada wszelkich starań aby informacje i komentarze zawarte na naszych stronach internetowych były bardzo dokładnie i rzetelnie przygotowane. Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji oraz komentarzy zamieszczonych na jego stronach internetowych.