Nowy Jork
Londyn
Warszawa
16 stycznia 2017
O nas Oferta Analizy Regulacje i opłaty Serwis internetowy Obsługa emisji Notowania
 
Adekwatność kapitałowa
Grupa Banku Millennium
Podstawowe informacje
Charakterystyka
Historia
POK
Telefony
Rynek polski
Rynki zagraniczne
Kredyty
Sprzedaż funduszy
Analizy
Korporacje
IKZE
Animatorzy
Raporty analityczne
Komentarze giełdowe
Regulaminy
Prowizje i opłaty
Komunikaty
Oferta standardowa
Pakiet Student
Pakiet Prestige
MiFID
Podatek
Pliki cookies
Reklamacje
Serwis informacyjny
Serwis transakcyjny
Aktywacja hasła
Statica
Skaner fundamentalny
Notowania Mobilne
Pytania i odpowiedzi
Rynek niepubliczny
Przygotowanie emisji
Zrealizowane emisje
Archiwum obsługiwanych ofert
GPW - akcje
GPW - obligacje
GPW - kontrakty
GPW - opcje i JI
GPW - inne p.w.
GPW - Statystyka
Indeksy
Waluty
Surowce
NewConnect
 Zaloguj się:
Serwis informacyjny
Serwis maklerski
ePromak Plus
Pakiety
 Jak zostać klientem Millennium DM?

 Bezpieczeństwo

 Załóż rachunek

 Aktualizacja umowy

 Zasilenie rachunku

 Promocje

 Napisz do nas

 ABC rynku

 Pożyteczne linki

 Edukacja

 System UTP

nazwawart. [pkt]zm. [%]akt.
 WIG
53 401,14
-0,18
11:27 16.01
 WIG20
2 013,16
-0,14
11:44 16.01
 mWIG40
4 391,06
0,13
11:27 16.01
 sWIG80
14 509,80
0,29
11:27 16.01
 WIG30
2 328,51
-0,28
11:27 16.01
 WIGdiv
1 067,77
0,43
11:27 16.01
 RESPECT
2 598,96
-0,10
11:27 16.01
 WIG-Poland
54 184,54
-0,22
11:15 16.01
Stan rynku
2017-01-16
220 (36%)
166 (28%)
217 (36%)
Obroty
IndeksObrót [zł]
WIG 397 988 479
WIG20 284 959 039
mWIG40 70 651 282
sWIG80 32 125 696
SpółkaObrót [zł]
KGHM POLSKA MIEDZ SA 103 393 454
PKO BP 50 199 770
PEKAO 22 517 446
JASTRZEBSKA SPOLKA W 18 845 812
ALIOR BANK 16 703 176
Wzrosty i spadki
SpółkaKurs [zł]Zm. [%]
JANTAR1,20+21,21
HURTIMEX0,48+20,00
KGHM111,50+2,29
ENERGA9,07+2,02
MBANK344,05-3,92
BZWBK321,25-3,93
HOLLYWOOD2,30-13,53
POLTRONIC0,23-14,81
DerywatKursZm. [%]
FW20H17202 013,00-0,35
FW40H174 324,00+0,42
FKGHH17111,40+2,34
OW20M1718000,30-48,28
Waluty
13.01.2017
NazwaKurs [zł]Zm. [%]
CHF 4,0753 -0,09
EUR 4,3730 0,00
GBP 5,0152 -0,52
USD 4,1084 -0,05
Surowce
13.01.2017
NazwaKursZm. [%]
metale USD/t
aluminium1 811,301,46
cyna21 162,500,30
cynk2 782,501,38
miedz5 910,800,57
nikiel10 407,500,77
olow2 294,803,57
  Informacje DM
16.01.2017
11:40WORK SERVICE SA (6/2017) Application for determining the first trading day of U series shares
11:37WORK SERVICE SA (6/2017) Wyznaczenie pierwszego dnia notowania obligacji serii U
11:36PRIME CAR MANAGEMENT SA (2/2017) Informacja o zmianie wielkości floty pojazdów
11:30MF sprzedało bony za 2 mld zł
11:19STALPROFIL SA (1/2017) Stałe daty przekazywania raportów okresowych w roku 2017
11:18POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SA (6/2017) Zawiadomienia o transakcjach na akcjach oraz kontraktach na akcje PZU SA
11:03Zużycie energii elektrycznej w XII wzrosło o 5,99 proc. rdr - PSE
11:01Gaz-System i Energinet prowadzą uzgodnienia w kwestii regulaminu procedury open season
10:50InPost planuje w 2017 r. uruchomić 1000 nowych paczkomatów
10:39GMINA WAŁBRZYCH (2/2017) Uchwalenie Budżetu na 2017 rok
09:44W Europie przewaga spadków na giełdach, Londyn nieśmiało wyróżnia się zielenią
09:43GMINA WAŁBRZYCH (1/2017) Określenie terminu przekazania raportu rocznego
09:42DM BZ WBK obniżył rekomendacje PKO BP i mBanku do "sprzedaj"
09:39Akcje banków tracą po rekomendacji KSF ws. m.in. podniesienia wag ryzyka hipotek walutowych
09:35MR: załóż firmę przez telefon i inne proaktywne usługi dla przedsiębiorców (komunikat)
09:07PK: grupa zajmująca się nielegalnym sprowadzaniem cudzoziemców zasiądzie na ławie oskarżonych (komunikat)
09:04Braster sprzedał 1.917 urządzeń Braster w IV kw. 2016 r.
09:03WIG 20 na otwarciu wyniósł 2013,32 pkt (-0,13%)
08:48NEUCA SA (10/2017) Nabycie akcji własnych
08:45BRASTER SA (2/2017) Informacja o efektach działalności handlowej Emitenta w IV kwartale 2016 roku.
08:38COLIAN HOLDING SA (5/2017) Informacja o nabyciu akcji własnych w ramach III Etapu Programu Nabycia Akcji Własnych
08:26W Londynie miedź się waha, bo dolar się ustabilizował, ale w Chile wybuchło
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy pod numerem KRS 0000053322. Numer identyfikacji podatkowej (NIP): 526-10-28-684. Wysokość kapitału zakładowego: 16 500 000,00 zł. Kapitał w pełni wpłacony.
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna dokłada wszelkich starań aby informacje i komentarze zawarte na naszych stronach internetowych były bardzo dokładnie i rzetelnie przygotowane. Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji oraz komentarzy zamieszczonych na jego stronach internetowych.