mapa  | polish
New York
London
Warsaw
18 sierpnia 2017
About us Offer Regulations Internet service Emission Stock quotes
 
Main data
Our Profile
Our History
Customer Service Point
Telephone Contacts
Secondary Market
Non-Public Market
New Share Issue at Bank Millennium
Funds sale
Investment Advisory Services
Regulations
Communications
Information
Stock quotes Statica
Faq
Offering
Conducted Issues
Archiwum ofert
GPW - shares
GPW - bonds
GPW - futures
GPW - options
GPW - more
Statistics
Indices
F/X
Commodities
NewConnect
 Login
Log on
ePromak Plus
Pakiety
 How to become Millennium DM Client?

 Open an Account

 Contact us

 Market ABC

 Companies

 Links

namevalue [points]change [%]date
 WIG
61 900,33
-0,08
12:17 18.08
 WIG20
2 352,94
-0,01
12:33 18.08
 mWIG40
4 862,33
-0,08
12:17 18.08
 sWIG80
15 315,89
-0,37
12:17 18.08
 WIG30
2 734,32
-0,04
12:17 18.08
 WIGdiv
1 197,94
-0,49
12:17 18.08
 RESPECT
3 085,31
0,06
12:17 18.08
 WIG-Poland
63 036,53
-0,16
11:15 18.08
Market trends
2017-08-18
142 (25%)
158 (28%)
257 (46%)
Values
IndicesValue [PLN]
WIG 625 259 556
WIG20 519 290 315
mWIG40 48 717 999
sWIG80 31 145 955
IndicesValue [PLN]
PEKAO 112 486 364
KGHM POLSKA MIEDZ SA 94 820 924
JASTRZEBSKA SPOLKA W 49 841 566
PZU 40 930 155
PKO BP 39 690 697
Advances and Declines
NamePrice [PLN]Change [%]
M4B50,00+16,28
FHDOM4,09+13,30
PKNORLEN107,35+1,66
PGNIG6,50+1,09
EUROCASH33,46-1,30
PEKAO123,10-1,40
SAPLING0,04-20,00
FACHOWCY0,63-20,25
FuturesPrice [pkt.]Change [%]
FW20U17202 351,00+0,04
FW40U174 787,00-0,02
FCIEU1760,63-1,22
OW20T1721000,20-28,57
Currencies
18.08.2017
currencyrate [zł]change [%]
CHF 3,7931 0,96
EUR 4,2826 0,67
GBP 4,7049 0,67
USD 3,6459 0,55
Commodities
17.08.2017
namepricechange [%]
metal USD/t
aluminium2 071,50-0,72
copper6 474,50-0,83
lead2 406,00-4,23
nickel10 677,50-0,42
tin20 190,000,71
zinc3 058,75-1,82
  Comment
Nowe Notowania Mobilne
18.08.2017
12:32Nextbike zadebiutuje na NewConnect 23 sierpnia
12:17Możliwe dalsze obniżki na stacjach paliw - e-petrol (opinia)
12:09Zarząd ATM ocenia, że cena w wezwaniu na akcje spółki odpowiada wartości godziwej
11:59Tabela kursów średnich NBP nr 159/A/NBP/2017
11:55Ipopema TFI ma ponad 5 proc. głosów na walnym Brastera
11:55Osiągnięcie dodatniej EBITDA segmentu wydobycie Tauronu w '17 będzie wyzwaniem
11:54ELKOP SA (63/2017) Uchwała Zarządu GPW w sprawie zawieszenia obrotu
11:53JSW w IV kw. podejmie decyzje ws. finansowania długoterminowego
11:50ATM SA (29/2017) Stanowisko Zarządu ATM S.A. dotyczące wezwania do
11:47BRASTER SA (40/2017) Zwiększenie przez akcjonariusza udziału powyżej 5% w ogólnej liczbie głosów.
11:39PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO BALTONA SA (30/2017) Zarejestrowanie zmian Statutu Spółki
11:35JSW nie rozważa obecnie odkupu udziałów w koksowni Victoria
11:35MSZ: wizyta wiceministra Jana Dziedziczaka w Azerbejdżanie (komunikat)
11:33JSW przeanalizuje możliwość wypłaty dywidendy w '18
11:21OPEN FINANCE SA (132/2017) ZAWIADOMIENIE O TRANSAKCJACH NA PAPIERACH WARTOŚCIOWYCH OPEN FINANCE S.A.
11:20JSW może rozważyć odwrócenie odpisów na aktywa górnicze w wynikach za '17
11:18Oprocentowanie depozytów na rynku międzybankowym - EURIBOR
11:13IDEA BANK SA (98/2017) INFORMACJA O TRANSAKCJACH NA OBLIGACJACH EMITENTA UZYSKANA W TRYBIE ART. 19 MAR
11:12Kolejne dni bez większych zmian cen paliw - BM Reflex (opinia)
11:04JSW chce na przełomie IX/X przedstawić nową strategię na lata 2017-30
10:21MBANK HIPOTECZNY SA (25/2017) Powiadomienieo transakcjach na
10:20IZOSTAL SA (17/2017) Zmiana terminu publikacji raportu półrocznego za I półrocze 2017 roku.
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna (Millennium Brokerage House Joint Stock Company) seated at ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa, Poland, registered in the National Court Register kept by the District Court of Warsaw, entry No. KRS 0000053322. Tax identification number (NIP): 526-10-28-684. Company capital: PLN 16 500 000.00 . Contributed capital: PLN 16 500 000.00.
Millennium Brokerage House takes all efforts to ensure so that the information and commentaries provided in its website are accurate and reliable. Millennium Brokerage House shall not be liable for any investment decisions taken based on the information and commentaries provided on its website.