Nowy Jork
Londyn
Warszawa
* * * Ważny komunikat * * *
23 listopada 2017
O nas Oferta Analizy Regulacje i opłaty Serwis internetowy Obsługa emisji Notowania
 
Adekwatność kapitałowa
Grupa Banku Millennium
Podstawowe informacje
Charakterystyka
Historia
POK
Telefony
Rynek polski
Rynki zagraniczne
Kredyty
Sprzedaż funduszy
Analizy
Korporacje
IKZE
Animatorzy
Regulaminy
Prowizje i opłaty
Komunikaty
Oferta standardowa
Pakiet Student
Pakiet Prestige
MiFID
Podatek
Pliki cookies
Reklamacje
Serwis informacyjny
Serwis transakcyjny
Aktywacja hasła
Notowania 4 MAX
Notowania 3 MAX
Skaner fundamentalny
Notowania Mobilne
Pytania i odpowiedzi
Rynek niepubliczny
Przygotowanie emisji
Zrealizowane emisje
Archiwum obsługiwanych ofert
GPW - akcje
GPW - obligacje
GPW - kontrakty
GPW - opcje i JI
GPW - inne p.w.
GPW - Statystyka
Indeksy
Waluty
Surowce
NewConnect
 Zaloguj się:
Serwis informacyjny
Serwis maklerski
ePromak Plus
Pakiety
 Jak zostać klientem Millennium DM?

 Bezpieczeństwo

 Załóż rachunek

 Aktualizacja umowy

 Zasilenie rachunku

 Promocje

 Napisz do nas

 ABC rynku

 Pożyteczne linki

 Edukacja

 System UTP

Informacje DM
Ważny komunikat
08-11-2017 10:02 (Millennium DM)

Szanowni Państwo.

Millennium Dom Maklerski informuje, że od 3 stycznia 2018 r. zaczną obowiązywać nowe dyrektywy Unii Europejskiej, zgodnie z którymi znacznie zwiększy się ilość korespondencji, którą domy maklerskie będą zobowiązane wysyłać klientom. Dotyczy to również klientów, którzy nie są obecnie aktywni na rynku, ale posiadają rachunek inwestycyjny.

Nowe przepisy spowodują także konieczność wycofania usługi polegającej na odbiorze korespondencji w POK. W związku z powyższą zmianą przepisów Millennium Dom Maklerski przewiduje konieczność zastąpienia tej formy odbioru korespondencji wysyłaniem korespondencji w formie pisemnej wraz z obciążeniem klientów (posiadaczy rachunków inwestycyjnych) kosztami tej korespondencji.

Dlatego też, w celu ograniczenia Państwa kosztów, proponujemy już teraz zadeklarowanie odbioru korespondencji drogą elektroniczną na adres e-mail. Ta forma przekazywania korespondencji jest i pozostanie bezpłatna.

Wniosek zawierający taką deklarację można złożyć już teraz w serwisie ePromakPlus, w menu Wnioski, w opcji Formularz Aktualizacji Danych, wniosek W zakresie trybu otrzymywania korespondencji i udzielonych zgód. Adres poczty elektronicznej oraz adres korespondencyjny można zmienić w menu Wnioski, w opcji Formularz Aktualizacji Danych, wniosek W zakresie danych niewymagających dodatkowego potwierdzenia, do czego Państwa serdecznie zachęcamy.

Z poważaniem
Millennium Dom Maklerski
powrót
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy pod numerem KRS 0000053322. Numer identyfikacji podatkowej (NIP): 526-10-28-684. Wysokość kapitału zakładowego: 16 500 000,00 zł. Kapitał w pełni wpłacony.
Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna dokłada wszelkich starań aby informacje i komentarze zawarte na naszych stronach internetowych były bardzo dokładnie i rzetelnie przygotowane. Millennium Dom Maklerski Spółka Akcyjna nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji oraz komentarzy zamieszczonych na jego stronach internetowych.